Centralny Katalog Bibliotek „Fides”

Bezpieczne połączenie

Szanowni Czytelnicy! W trosce o bezpieczeństwo Waszych danych osobowych i Waszego hasła logowania do katalogu - od dzisiaj strona katalogu jest dostępna tylko w bezpiecznym protokole, czyli jest szyfrowana. Znakiem tego jest kłódka w pasku adresu i litery https na początku adresu strony. Życzymy owocnego korzystania z Katalogu Centralnego „Fides”.

(published on 09/06/2018)

Nowa biblioteka w katalogu

Miło nam zawiadomić, że do Centralnego Katalogu „Fides” została w dniu dzisiejszym dołączona kolejna biblioteka - Biblioteka Wyższego Seminarium Misyjnego Księży Sercanów (SCJ) w Stadnikach. Aktualnie do bazy dopisane zostało 49700 rekordów bibliograficznych, które sukcesywnie będą konsolidowane z całością katalogu. Biblioteka Księży Sercanów jest już piętnastą biblioteką uczestniczącą we wspólnym projekcie Federacji „Fides”.

(published on 15/06/2018)
RSS feed for system-wide library news.

Quote of the Day

Książki są najlepszym przyjacielem człowieka: ponieważ czytamy je tylko wtedy, kiedy mamy na to ochotę, a one milczą, kiedy myślimy o czymś innym. Zawsze dają i nigdy o nic nie proszą ~ Baron von Muunchhausen

Witamy w Centralnym Katalogu Federacji Bibliotek Kościelnych „Fides”. Katalog zawiera obecnie informacje o zbiorach piętnastu bibliotek. Sukcesywnie dołączane są do niego kolejne katalogi. Zapraszamy do współpracy!

W celu wyszukania publikacji w konkretnej bibliotece należy wybrać ją z listy w prawym górnym rogu lub zalogować się.

Po zalogowaniu dostępne są następujące funkcje:

  • domyślne wyszukiwanie we własnej bibliotece
  • zamawianie książek
  • przedłużanie terminu wypożyczenia
  • sprawdzanie stanu konta i przeglądanie historii wypożyczeń
  • tworzenie list
  • zarządzanie swoimi ustawieniami
  • proponowanie zakupu nowych tytułów książek
  • i wiele innych...

Od 18 lipca 2014 roku współpracujemy z katalogiem centralnym NUKAT.

Zakup serwera i prace informatyczne dofinansowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ze środków na działalność upowszechniającą naukę w latach 2013-2014.

Log in to your account:

Powered by Koha