Centralny Katalog Bibliotek FIDES

Your search returned 2 results.

Not what you expected? Check for suggestions
1.
Ndre Mjeda dhe jezuitët e tjerë të Provincës së Venecies në Krakov / Stanisław Cieślak ; hyrja nga Leonard Zissi ; parathënia nga Nik Ukgjini ; përktheu nga origjinali në Polonisht Leonard Zissi.

by Cieślak, Stanisław, (1960- ) [Autor] | Zissi, Leonard [Tłumacz] | Ukgjini, Nik [Recenzent].

Material type: Text Text; Format: print ; Nature of contents: biography; Literary form: Not fiction Language: Albanian Summary language: Polish, English Original language: Polish Publisher: Tiranë : Botimet Flesh, 2018Other title: Ndre Mjeda i inni jezuici z Prowincji Weneckiej w Krakowie.Availability: Items available for loan: Biblioteka AWSD Białystok [Call number: B.25474] (1), Biblioteka PWT Wrocław [Call number: II-75528] (1).
2.
Kardynał Adam Kozłowiecki / Stanisław Cieślak.

by Cieślak, Stanisław, (1960- ) | Wydawnictwo WAM (Kraków) [Wydawca].

Material type: Text Text; Format: print ; Nature of contents: biography; Literary form: Not fiction Publisher: Kraków : Wydawnictwo WAM, 2008Availability: Items available for loan: Biblioteka PWT Wrocław [Call number: A-I-13075] (1), Biblioteka WSD Kraków [Call number: HKP-01071] (2), Biblioteka Chrystusowców Poznań [Call number: I 26748] (1), Biblioteka WSM SCJ Stadniki [Call number: T 17579] (1), Biblioteka Kapucynów Zakroczym [Call number: A 018656] (1), Biblioteka WSD Warszawa-Praga [Call number: HK-P.3/3-6] (1), Biblioteka PWSD Gniezno [Call number: 18022] (1). Checked out (1).

Powered by Koha